Що запитують на співбесіді в Blockchain-компанії


Що запитують на співбесіді в Blockchain-компанії

Банки-учасники проекту R3, який націлений на створення глобальної банківської системи на основі Blockchain, почали кампанію із залучення кадрів.

Для розвитку проекту необхідні талановиті розробники, здатні вирішувати складні завдання в сфері Fintech. Претенденти повинні мати досвід у банківській сфері і бажання працювати з Blockchain.

Проект R3 прагне встановити єдині стандарти і протоколи для використання розподілених технологій у всій фінансовій індустрії. З моменту запуску у вересні 2015 року проектом зацікавилися 42 найбільші банки світу.

Питання, які ставлять на співбесіді в R3:

- Ви можете відрізнити рахунок «Ностро» від рахунки «Востро»? Чи маєте ви інтуїтивне розуміння причин, з яких в традиційному банку досить складно щось міняти?
- Ви розумієте принципи роботи Bitcoin? Можете розтлумачити дискусію про розмір блоку?
- Можете пояснити, чим відрізняються $100 в банку Chase від тієї ж суми у Wells Fargo? Зможете побудувати інформаційну модель, яка відображає цю ситуацію?
- Ви хочете змінити світ фінансів з допомогою ідей зі світу криптографії, Blockchain і розподілених систем?
- Уявіть, що ви будуєте розподілену систему для великої кількості регульованих фінансових установ зі складною IT-інфраструкторою. Як ви налагодите інтеграцію і співіснування цих компаній?
- Чому ви збираєтеся будувати розподілений регістр на основі Blockchain а не іншої технології?

В R3 вже створена робоча група. Серед фахівців, які вже приступили до роботи – колишній співробітник Barclays, а також інженери, дослідники і криптографи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua