В Азербайджані з'явиться нова мобільна платіжна система


В Азербайджані з'явиться нова мобільна платіжна система

У лютому 2016 року в Азербайджані буде запущена мобільна платіжна система AzerPay.

Нова мобільна платіжна система AzerPay буде тестуватися протягом січня цього року. Очікується, що платіжне рішення дозволить здійснювати безконтактні платежі, грошові перекази, операції в POS-терміналах.

Крім того, користувачі AzerPay зможуть оплачувати комунальні послуги, здійснювати дистанційні платежі (оплата різних замовлень товарів і послуг, наприклад, квитків у кінотеатри), подавати заявки на отримання кредиту в низці локальних банків, а також погашати кредити.

Незабаром також планується надати можливість приватним підприємцям реєструвати ІПН (ідентифікаційний номер платника податку) для використання мобільного телефону у якості засобу прийому платежів, тобто використовувати свій смартфон як mPOS-термінал. AzerPay дозволить приймати платежі, пов’язані з комерційною діяльністю, та автоматично проводити оплату податків.

До кінця 2017 року нова мобільна платіжна система планує вихід на ринок СНД. При цьому з початку запуску платіжного рішення користувачі AzerPay зможуть користуватися всіма послугами, перебуваючи в роумінгу за кордоном.

Варто зазначити, що AzerPay пропонує кілька рівнів захисту, включаючи номер мобільного оператора, абонентський код, PIN-код, а також комбіновані способи обміну даними, необхідні для авторизації будь-якої операції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Азербайджані з'явиться нова мобільна платіжна система» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua