Експерти повідомили, кому буде найскладніше знайти роботу в новому році (інфографіка)


Експерти повідомили, кому буде найскладніше знайти роботу в новому році (інфографіка)

Падіння попиту на деяких фахівців буде пов’язане як з надмірною кількістю деяких фахівців, так і з тим, що деякі спеціальності витісняє ринок або технічний прогрес

За інформацією порталу rabota.ua яскравий приклад – юристи, яких вузи випустили більше, ніж потрібно на ринку. Або фахівці великих промислових підприємств, чия продукція не затребувана, а можливості на перекваліфікацію немає.

В нинішніх умовах можливості роботодавців – обмежені, наприклад, багато з них не готові перекуповувати фахівців у своїх конкурентів. Буде ринок адекватного висококваліфікованого здобувача – щоб отримати гідну роботу, претендентам доведеться доводити свою результативність і ефективність, а також готовність працювати на результат.

Таких, за словами роботодавців, не стає більше, і за них йде запекла конкуренція між компаніями.

Що стосується системи мотивації, то роботодавці готові заохочувати залучених співробітників, розвивати і навчати їх. У компаніях активно впроваджують системи дистанційного навчання, а також вигадують нові способи нематеріальної мотивації для залучення фахівців і підвищення їхньої лояльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Експерти повідомили, кому буде найскладніше знайти роботу в новому році (інфографіка)» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua