Влада Мадрида хоче заощадити 100 тис. євро на послугах рейтингових агентств


Влада Мадрида хоче заощадити 100 тис. євро на послугах рейтингових агентств

Влада столиці Іспанії – міста Мадрида – оголосила про рішення не продовжувати контракти з міжнародними рейтинговими агентствами Standard & Poor’s і Fitch. Термін дії договорів з даними компаніями закінчився 31 грудня 2015, передає іспанське видання El Econimista.

Таким чином місто буде економити 100 тис. євро на рік.

За словами керівника міської адміністрації Мадрида Мануели Кармен, столиця не потребує послуг компаній, які будуть її оцінювати, оскільки не планує підвищувати свою заборгованість перед банками і фінкомпаніями.

На думку мера, такі заборгованості виникають у тому числі на тлі фінансування місцевих політичних партій, що чиновниця вважає необов’язковим, оскільки дані організації повинні, наголошує вона, забезпечувати себе самостійно.

Послугами агентств Standard&Poor’s і Fitch міська адміністрації почала користуватися з 2002 року, що обійшлося казні в суму в розмірі понад 1 млн євро за весь час.

За три квартали 2 015 року іноземні інвестори вклали в економіку Іспанії 15,763 млрд євро, що на 42,88% більше обсягу інвестицій аналогічного періоду минулого року. Найбільші інвестиції – 65% від усіх – дісталися іспанській столиці – в Мадрид за 9 місяців року було вкладено 10,384 млрд євро. Далі по інвестиційній привабливості йдуть: Каталонія, куди було інвестовано 3,689 млрд євро, Андалусія (456 млн євро) і Країна Басків (227 млн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Влада Мадрида хоче заощадити 100 тис. євро на послугах рейтингових агентств» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua