Продажі легкових авто в Україні за рік скоротилися вдвічі


Продажі легкових авто в Україні за рік скоротилися вдвічі

Продажі нових легкових автомобілів в Україні за підсумками 2015 року скоротилися на 52% – до 46,546 тис. одиниць, повідомляє прес-служба асоціації “Укравтопром”.

“З січня по грудень 2015 року крива продажів нових легкових авто в Україні так жодного разу і не змогла піднятися над показниками депресивного 2014 року”, – зазначили в асоціації.

Згідно зі звітом, в перші місяці 2015 року продажі демонстрували рекордно низькі показники. Зокрема, в березні вони впали до рекордно низької позначки в 2,259 тис. шт.

У другому кварталі попит на нові автомобілі трохи зріс і залишався стабільним. У липні відбувся різкий стрибок продажів – до 5,344 тис. авто, що в півтора рази перевищило аналогічний показник. Проте навіть цей показник не зміг зрівнятися з результатом річної давності, відставання склало більше 21%.

У вересні споживча активність знову почала набирати обертів. Жовтень продовжив позитивний тренд, і продажі досягли річного максимуму – 5,596 тис. авто. При цьому відставання від показника жовтня 2014 року склало всього 5%.

У четвертому кварталі обсяги продажів були стабільно високими і не опускались нижче 5 тис. автомобілів.

Нагадаємо, раніше експерти прогнозували, що за підсумками 2015 року продажі нових легкових авто складуть близько 40 тис. одиниць, а в наступному році зростуть на чверть – до 58 тис. штук. У 2014 році обсяг продажів нових легкових автомобілів в Україні скоротився порівняно з 2013 роком в 2,2 рази – до 97,02 тис. штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Продажі легкових авто в Україні за рік скоротилися вдвічі» на Finance.ua - 4.0
В Контексті Finance.ua