Дрони на платформі Qualcomm можуть самостійно орієнтуватися у просторі


Дрони на платформі Qualcomm можуть самостійно орієнтуватися у просторі

Компанія Qualcomm розповіла про деякі можливості безпілотних літальних апаратів, що використовують платформу Snapdragon Flight.

Так, дрони на базі Snapdragon Flight можуть комплектуватися стереоскопічною камерою, яка дозволить в режимі реального часу будувати карту простору і планувати рух. При цьому враховуватиметься розташування всіх об’єктів на шляху прямування, що дозволить з високою ефективністю уникати зіткнень з перешкодами.

Одночасно літальний апарат забезпечить можливість здійснення відеозйомки у форматі 4K. Управляти роботою безпілотника можна буде через спеціальний додаток на планшеті, смартфоні або комп’ютері.

Після виконання поставленого завдання дрон зможе самостійно повернутися на злітно-посадкову площадку. Технологія Quick Charge забезпечить прискорену підзарядку акумуляторних батарей.

Дрони на платформі Snapdragon Flight, як очікується, з’являться на комерційному ринку в першій половині 2016 року. Про намір використовувати еталонну плату вже повідомила китайська компанія Yuneec, що спеціалізується на розробці споживчих і професійних безпілотників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Дрони на платформі Qualcomm можуть самостійно орієнтуватися у просторі» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua