Швеція вводить режим прикордонного контролю з Данією через наплив біженців


Швеція вводить режим прикордонного контролю з Данією через наплив біженців

Швеція вводить режим прикордонного контролю при в’їзді на міст-тунель через протоку Ересунн, що з’єднує Швецію і Данію з 4 січня.

Про це повідомляє агентство dpa.

Наголошується, що у всіх пасажирів поїздів, автобусів і поромів, що перетинають протоку, будуть перевіряти паспорти і візи, незважаючи на Шенгенську угоду.

“Стокгольм раптово закрив кордон, прийнявши в 2015 році більше 160 тис біженців, в основному з Сирії, Іраку та Афганістану. Таким чином, Швеція з її десятьма мільйонами мешканців опинилася на першому місці серед країн Євросоюзу за чисельністю прийнятих біженців на душу населення”, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, 17 грудня шведський парламент ввів паспортний контроль в поїздах, автобусах і на поромах через протоку Ересунн з 4 січня максимальним терміном на півроку. За два дні до цього рішення прем’єр-міністр Данії Ларс Лекке Расмуссен заявив, що його країна, ймовірно, буде змушена ввести контроль на кордоні з Німеччиною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Швеція вводить режим прикордонного контролю з Данією через наплив біженців» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua