Цукерберг хоче створити штучний інтелект для допомоги по дому


Цукерберг хоче створити штучний інтелект для допомоги по дому

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг запланував в 2016 році створити штучний інтелект (ШІ), який буде допомагати йому по будинку, а також у роботі.

“Мета, яку я ставлю собі на 2016 рік – створити простенький штучний інтелект, який би управлявся зі справами по будинку і допомагав мені в роботі. Приблизно як Джарвіс в “Залізній людині”, – повідомив Цукерберг на своїй сторінці в соціальній мережі.

Створення штучного інтелекту Цукерберг планує почати з вивчення того, чого до сьогоднішнього дня досягли технології в цій сфері.

“Потім я буду вчити його розуміти мій голос, щоб управляти в нашому домі всім – музикою, світлом, температурою і так далі. Навчу його впізнавати моїх друзів по обличчю, коли вони дзвонять у двері”, – написав Цукерберг.

Також ІІ повинен буде допомагати йому в розробці сервісів і нових проектів.

За визнанням творця Facebook, він ставить перед собою нове завдання щороку. Наприклад, у минулі кілька років він обіцяв собі читати по дві книги на місяць, вивчити північнокитайську мову і знайомитись з новими людьми щодня. Темою нового року, за його словами, стане винахід “штучного помічника”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Цукерберг хоче створити штучний інтелект для допомоги по дому» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua