Євро дорожчає в парі з доларом, зростає попит на валюти "тихої гавані"


Євро дорожчає в парі з доларом, зростає попит на валюти "тихої гавані"

Долар США в понеділок дешевшає по відношенню до євро, при цьому попит на захисні активи, включаючи валюти “тихої гавані”, росте на тлі слабких даних з Китаю й посилення напруженості у відносинах Саудівської Аравії та Ірану.

Євро на 8:55 по Києву 4 січня коштував $ 1,0886 у порівнянні з $ 1,0862 на закриття попередньої сесії.

Курс японської нацвалюти до долара підвищився до максимальних з жовтня 119,43 ієни / $ проти 120,22 ієни / $ 1 на кінець торгів 31 грудня. Євро в парі з ієною також дешевшає – 130,01 ієни в порівнянні з 130,59 ієни.

Індекс менеджерів закупівель (PMI) обробної промисловості КНР, що розраховується Caixin, впав у грудні до 48,2 пункту з листопадових 48,6 пункту, тоді як ринок розраховував на його підвищення до 48,9 пункту. Значення індикатора нижче 50 пунктів свідчить про скорочення виробництва.

ЦБ Китаю в понеділок послабив довідковий курс нацвалюти, вперше за майже 5 років за долар пропонують більше 6,5 юаня.

Згідно заяві, зробленій в неділю саудівським міністром закордонних справ Аделем аль-Джубейр, всі іранські дипломати повинні покинути Саудівську Аравію в протягом 48 годин.

В якості причини розриву глава МЗС Саудівської Аравії назвав напад натовпу демонстрантів на саудівське посольство в Тегерані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Євро дорожчає в парі з доларом, зростає попит на валюти "тихої гавані"» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua