0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Банк "Фінанси та Кредит" визнав дефолт по LPN на $100 млн


Банк "Фінанси та Кредит" визнав дефолт по LPN на $100 млн

Банк “Фінанси та Кредит” (Київ) через дочірню структуру-емітента Finance & Credit Ukraine BV (Нідерланди) повідомив власників кредитних зобов’язань (loan participation notes, LPN) на $100 млн про дефолт з цінних паперів у зв’язку з визнанням банку неплатоспроможним.

Відповідне повідомлення емітента єврооблігацій оприлюднено на веб-сайті Лондонської фондової біржі (LSE).

У ньому також наголошується, що, відповідно до українського законодавства, на час дії в банку тимчасової адміністрації якісь виплати з цінних паперів здійснюватися не будуть.

Як повідомлялося, банк “Фінанси та Кредит” в листопаді 2006 року розмістив дебютні кредитні зобов’язання на $ 100 млн. В кінці 2009 року власники цінних паперів в обмін на погашення 5% основної суми боргу і підвищення ставки з 10,375% до 10,5% погодилися на продовження терміну погашення зобов’язань до 25 січня 2014 року.

На початку січня 2014 банк повторно рефінансував LPN на $ 95 млн на нові LPN з терміном обігу до кінця січня 2019 року. При цьому процентна ставка за новими цінними паперами була знижена до 9,25% з 10,5%.

Організатором останньої угоди виступив VTB Capital (Великобританія).

Національний банк України 17 вересня 2015 визнав банк “Фінанси та Кредит” неплатоспроможним, 18 вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у банк тимчасову адміністрацію.

Банк “Фінанси та Кредит” засновано в 1990 році. Його основним бенефіціаром виступає український бізнесмен, народний депутат, мажоритарій і CEO гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго.

За даними НБУ, за розміром загальних активів на 1 липня 2015 банк займав 10-е місце (38,88 млрд грн) серед 127 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Фiнанси та Кредит
В Контексті Finance.ua
Опитування