Nike збільшив чистий прибуток в I фінкварталі на 23%


Nike збільшив чистий прибуток в I фінкварталі на 23%

Найбільший в світі виробник спортивних товарів Nike Inc. збільшив чистий прибуток у першому фінансовому кварталі майже на 23%.

Як повідомляється в прес-релізі американської компанії, її чистий прибуток в червні-серпні склав $1,179 млрд, або $1,34 у розрахунку на акцію, порівняно з $962 млн, або $1,09 на акцію, отриманих за такий же період роком раніше.

Виручка збільшилася на 5,4% – до $8,414 млрд проти $7,982 млрд роком раніше. Без урахування зміни курсів обміну валют підвищення склало 14%.

Аналітики, опитані Thomson Reuters, у середньому прогнозували прибуток на рівні $1,19 на акцію і очікували підвищення виручки на 3% – до $8,22 млрд.

Рентабельність Nike в першому фінкварталі покращилася до 47,5% у порівнянні з 46,6% роком раніше, в основному завдяки підвищенню середньої вартості реалізації продукції.

Замовлення на продукцію компанії з постачанням з вересня по кінець січня наступного року зросли на 9%. Без урахування зміни валютних курсів збільшення обсягу майбутніх поставок становить 17%.

За минулий квартал Nike викупила 5,5 млн власних акцій на суму $588 млн у рамках чотирирічної програми обсягом $8 млрд, схваленої радою директорів у вересні 2012 року. З того моменту компанія в цілому придбала 86,4 млн акцій на суму $6,5 млрд в ході цієї програми.

Котирування акцій Nike в процесі електронних торгів у четвер зросли на 7,4% після публікації звітності. Капіталізація компанії за останні дванадцять місяців підвищилася на 42%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua