S&P помістило рейтинги Volkswagen на перегляд з "негативним" прогнозом


S&P помістило рейтинги Volkswagen на перегляд з "негативним" прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s в четвер помістило довгостроковий і короткостроковий корпоративні рейтинги німецького автоконцерну Volkswagen AG, що знаходяться на рівні “A/A-1”, в список на перегляд з можливістю зниження, говориться в прес-релізі агентства.

Дана рейтингова дія викликана заявою компанії про те, що вона зарезервувала 6,5 млрд євро для відкликання 11 млн автомобілів, на яких встановлено програмне забезпечення для маніпулювання показниками викидів шкідливих речовин. Це відіб’ється на звітності Volkswagen за третій квартал.

S & P очікує істотних збитків компанії у зв’язку з усуненням ПО, а також відзначає ймовірність значних штрафів від регуляторів і кримінального переслідування в США.

У числі можливих довгострокових наслідків вибуху скандалу на операційних показниках компанії агентство називає репутаційні ризики, здатні вилитися в зниження продажів автомобілів, а також проблеми в керівництві, першим сигналом яких стала відставка CEO концерну Мартін Вінтеркорн в середу.

Очікується, що перегляд рейтингів Volkswagen займе не більше 90 днів. За підсумками перегляду рейтинги компанії можуть бути знижені більш ніж на один щабель.

Напередодні про переміщення рейтингів компанії в список Rating Watch з “негативним” прогнозом повідомило рейтингове агентство Fitch.

Volkswagen, який за підсумками I півріччя 2015 став найбільшим за обсягом продажів автовиробником в світі, звинувачується в навмисних маніпуляціях з показниками викидів шкідливих речовин при тестуванні автомобілів з дизельним двигуном в США і Європі. Компанія використала програмні методи, що дозволяють визначити, що машина працює в тестовому режимі, і перевести двигун на максимально екологічні параметри роботи. При цьому в звичайному режимі обсяг викидів окису азоту в 40 разів перевищує максимально допустимі показники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua