Bayer змінить структуру, сфокусується на медико-біологічному бізнесі


Bayer змінить структуру, сфокусується на медико-біологічному бізнесі

Німецький хіміко-фармацевтичний концерн Bayer AG продовжує реалізовувати стратегію, спрямовану на розвиток медико-біологічного напрямку бізнесу, і змінює свою організаційну структуру.

Наглядова рада Bayer прийняв рішення, що з 1 січня 2016 року, бізнес компанії буде перебувати під управлінням трьох підрозділів: Pharmaceuticals (фармацевтичний підрозділ), Consumer Health (підрозділ безрецептурних продуктів) і Crop Science (підрозділ захисту рослин), повідомляється в прес-релізі концерну.

В рамках реорганізації підрозділ Bayer HealthCare буде розформовано. Напрям “Радіологія” увійде до складу підрозділу Pharmaceuticals. Підрозділ Consumer Health буде працювати в області безрецептурних препаратів, продовживши діяльність Bayer Consumer Care. Субконцерн Bayer CropScience буде перетворений в підрозділ Сrop Science. Відділ захисту здоров’я тварин (Animal Health) буде підпорядковуватися безпосередньо Ліаму Кондону (глава підрозділу Crop Science) і функціонувати в якості окремого бізнес-напрямку.

З початку наступного року правління Bayer включатиме вісім членів, яких очолює голова Марейна Деккерс. Склад правління буде розширений за рахунок включення директорів трьох підрозділів Дітера Вайнанда (Pharmaceuticals), Еріки Манн (Consumer Health) і Л.Кондона.

Сервісна компанія Bayer Business Services, що забезпечує підтримку в області інформаційних технологій і надає комплект послуг для ведення бізнесу, залишиться окремою юридичною особою, розраховуючи на її подальше розширення.

У майбутньому компанія зробить акцент виключно на корпоративному бренд і продуктах, що мають торгові марки концерну Bayer. Підрозділи не володітимуть окремою брендовою ідентифікацією.

“Нова організаційна структура повинна сприяти реалізації стратегії Bayer, спрямованої на зміцнення лідерських позицій серед компаній, що працюють в медико-біологічному напрямку”, – зазначив голова правління Bayer Марейн Деккерс.

Незважаючи на зміну структури, очікується, що число робочих місць в найближчі роки залишиться колишнім як по всьому світу, так і в Німеччині, наголошується в повідомленні концерну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua