Співвласник кондитерки "АВК" купив у росіян 72% банку "Траст"


Співвласник кондитерки "АВК" купив у росіян 72% банку "Траст"

Співвласник кондитерської фабрики “АВК” (Дніпропетровськ) Володимир Авраменко купив 72% акцій банку “Траст” (Київ), що входить до групи невеликих.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

“Рішення купити банк зріло протягом семи років активної роботи на нацринку фінпослуг. Після вивчення пропозицій та консультацій з експертами я зупинив свій вибір на банку “Траст”. Це невеликий, але фінансово здоровий і реально працюючий банк, що є відмінним майданчиком для реалізації наших ідей з побудови в Україні дійсно інноваційного і при цьому успішного банку”, – заявив Володимир Авраменко.

В даний час керівництво банку завершує формування стратегії діяльності на короткострокову і середньострокову перспективу при активній участі представників акціонера.

Як повідомив голова правління банку Сорін Маерян, одним з ключових напрямків у рамках нової стратегії, як і раніше, є розвиток роздрібного бізнесу з акцентом на дистанційне обслуговування та впровадження інноваційних і зручних карткових продуктів.

“Одночасно ми вже приступили до запуску напрямки корпоративного бізнесу, у рамках якого Банк буде здійснювати комплексне обслуговування клієнтів – юридичних осіб”, – зазначив він.

В даний час банк реалізує ряд партнерських програм з системою електронних платежів EasyPay, власником якої є Авраменко.

Банк “Траст” на початок року належав 3 громадян Росії: Ілля Юров володів 44% банку, Микола Фетисов і Сергій Бєляєв – по 28%.

Ці фізичні особи в Росії володіють фінансовим холдингом “Траст”.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 90-е місце (563, 5 млн гривень) серед 127 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ТРАСТ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua