Suzuki викупить у Volkswagen свої акції на $3,9 млрд, що покладе край чотирирічній тяжбі


Suzuki викупить у Volkswagen свої акції на $3,9 млрд, що покладе край чотирирічній тяжбі

Suzuki Motor Corp. викупить у Volkswagen AG власні акції на суму 471,7 млрд ієн ($3,9 млрд), що покладе край чотирирічній тяжбі між двома автовиробниками через їх невдале партнерство.

Як повідомлялося раніше, наприкінці серпня Лондонський арбітражний суд наказав Volkswagen продати 19,9% -у частку в Suzuki, або самої Suzuki, або покупцеві, який буде обраний нею.

Угода про партнерство, укладена між Volkswagen і Suzuki, так і не привела до створення спільного проекту. Метою партнерства між компаніями була співпраця у сфері випуску невеликих, економічних автомобілів для emerging markets. Передбачалося, що Suzuki отримає доступ до технологій німецької компанії, а Volkswagen зможе збільшити свою частку на індійському ринку за рахунок співпраці з Suzuki.

Відносини між партнерами погіршилися в 2011 році, коли Suzuki домовилася з Fiat про закупівлю дизельних двигунів італійського виробника. З цього моменту партнерство розпалося, обидві сторони звинуватили один одного в порушенні умов угоди.

Арбітражний суд зробив висновок про те, що саме Suzuki порушила умови угоди – і японської компанії, можливо, доведеться виплатити збиток Volkswagen.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua