Екс-голова Нью-Йоркської біржі розкритикував сучасний фондовий ринок


Екс-голова Нью-Йоркської біржі розкритикував сучасний фондовий ринок

Колишній глава Нью-Йоркської фондової біржі Річард Грассо вважає, що сучасний фондовий ринок жертвує своєю чесністю заради швидкості.

Заяви Грассо прозвучали в інтерв’ю Wall Street Journal і ставилися до подій так званого чорного понеділка (26 серпня).

Тоді слідом за обвалом азіатського ринку американський фондовий ринок демонстрував сильну волатильність. У той же день, за даними BATS Global Markets, торги на фондових біржах США зупинялися 1287 раз, що значно більше, ніж зазвичай. У звичайний день таких торгових пауз буває не більше 10.

“Швидкий ринок – не обов’язково чесний ринок, і свідчення тому – торги того понеділка, – зауважив він. – Чесно кажучи, деякі речі, які відбувалися в той день, вимагають дуже ретельного розслідування”.

“Подібні дні, коли акції Facebook за лічені хвилини падають від 86 доларів до 72 доларів і знову ростуть до 84 доларів, підривають довіру людей до фондового ринку”, – додав він.

Грассо очолював Нью-Йоркську фондову біржу з 1995 по 2003 роки. Він пішов з цього поста після скандалу з виплатою йому преміальних у розмірі 140 млн доларів.

Зараз Грассо здебільшого ніяк не пов’язаний з ринком цінних паперів, він є членом консультативної ради Delaware Board of Trade Holdings Inc., що займається створенням біржі для стартапів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua