Roshen має намір оформити ділянку під будівництво в Київській області


Roshen має намір оформити ділянку під будівництво в Київській області

Кондитерська корпорація Roshen розраховує оформити право оренди на землю під будівництво нової бісквітної фабрики у м. Бориспіль (Київська обл.).

Згідно прес-релізу компанії, був проведений ретельний огляд наявних вільних земельних ділянок з відповідним цільового призначення в Київській області.

“Найоптимальнішим місцем розташування майбутнього бісквітного комплексу обрано місто Бориспіль, який, по-перше, знаходиться неподалік від логістичного центру Roshen у м. Яготин і, по-друге, має видатний фонд кваліфікованих фахівців”, – йдеться в повідомленні.

У липні поточного року компанія звернулася до адміністрації міста Бориспіль з проханням поінформувати про наявність в місті земельних ділянок, відповідних зазначеним вимогам компанії.

Корпорації запропонували ділянку площею 19 га, який складається з 5-ти окремих ділянок, що перебувають в оренді у юридичних осіб, починаючи ще з 2006-2007 років.

Roshen зазначає, що жоден з орендарів цих 5-ти земділянок за такий тривалий період не використовував надану йому земельну ділянку за цільовим призначенням і не платив орендну плату.

“Узгодження рішення про дозвіл поточним орендарям передавати свої ділянки в суборенду є прозорим і законним шляхом забезпечення економічного розвитку району міста Бориспіль”, – зазначають у корпорації.

Перед початком проектування і будівництва фабрики компанії необхідно оцінити земельні ресурси на технічну можливість забудови і відсутність несподіваних перешкод, які можуть бути виявлені тільки при розробці техніко-економічного обґрунтування.

У разі отримання земельної ділянки в суборенду на загальних умовах і позитивних висновків техніко-економічного обґрунтування Roshen має намір пройти прозору процедуру оформлення права власності на відповідну земельну ділянку відповідно до законодавства України.

Як повідомлялося, корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська область) кондитерські фабрики, дві виробничі майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат “Бершадь молоко” (Вінницька область), дві виробничі майданчики в Липецькій області (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Порошенко під час виборчої кампанії в травні 2014 заявив про рішення, у разі обрання главою держави, продати свої бізнес-активи, найбільшим з яких є мажоритарна частка в корпорації “Рошен”, за винятком лише телевізійного “5 каналу”.

Через два місяці після інавгурації в серпні 2014 року стало відомо, що П.Порошенко відібрав інвесткомпанію Rothschild в консорціумі з ICU для підготовки та організації такого продажу. Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва досягає 450 тис. тонн продукції на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua