Керівники Alibaba можуть взяти в кредит $2 млрд під забезпечення акціями компанії, - джерела


Керівники Alibaba можуть взяти в кредит $2 млрд під забезпечення акціями компанії, - джерела

Голова правління китайського інтернет-гіганта Alibaba Group holding Ltd. Джек Ма та його заступник Джозеф Цай мають намір отримати кредит у розмірі $2 млрд, надавши в якості забезпечення акції компанії, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела.

За словами джерел, отримані кошти можуть бути використані для фінансування компанії Blue Pool Capital Ltd., створеної Джозефом Цаєм для управління капіталом керівників Alibaba. Кредит можуть надати банки Credit Suisse, Goldman Sachs і Morgan Stanley.

Ймовірно, про угоду буде оголошено вже в поточному місяці, після того, як 21 вересня мине термін обмеження на продаж акцій Alibaba співробітниками компанії.

“При публікації звітності за минулий квартал голови Alibaba публічно пообіцяли не продавати акції фірми після закінчення обмежувального терміну, тому отримання кредиту, забезпеченого цими паперами, є логічним способом диверсифікувати їх капітал”, – зазначив аналітик Wedbush Securities Джил Лурія.

Джек Ма зі статком у $29,5 млрд є найбагатшою людиною Китаю. Стан Джозефа Цая оцінюється в $4,4 млрд. Капіталізація Alibaba, акції якої торгуються на Нью-Йоркській біржі, оцінюється в $167 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua