Австрійці придбали "Лукойл-Україна"


Австрійці придбали "Лукойл-Україна"

Австрійська AMIC Energy завершила операцію про придбання 100% акцій “Лукойл-Україна”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

AMIC Energy Management GmbH (” AMIC Energy “) завершила раніше заявлену угоду про придбання 100% акцій ПІІ” Лукойл-Україна “29 квітня 2015”, – йдеться в повідомленні.

Угода, про яку вперше було оголошено влітку 2014, полягає в придбанні 100% частки в підприємстві з іноземними інвестиціями “Лукойл-Україна” у поточного одноосібного власника компанії LUKOIL Europe Holdings BV (М Амстердам), що є частиною групи “Лукойл”.

“Лукойл-Україна” володіє мережею з 240 АЗС і 6 нафтобаз. Операція була закрита після отримання відповідних дозволів від компетентних органів України.

Повідомляється, що “Лукойл-Україна” буде перейменована в “AMIC-Україна”, і що нове керівництво на чолі з генеральними директором Робертом Новек продовжить реструктуризацію та оптимізацію компанії з метою підвищення ефективності роботи.

“Метою” AMIC-Україна “є забезпечення українських споживачів конкурентоспроможними послугами, а також розробка нової стратегії компанії з фокусом на зростанні і розвитку. Таким чином,“AMIC-Україна” буде покладатися на досвід і професійні навички співробітників зі знанням місцевого ринку”, – йдеться в прес-релізі.

Нагадаємо, 11 серпня 2014 австрійська AMIC і “Лукойл” підписали угоду про продаж 100% “Лукойл-Україна”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:ЛУКОЙЛ-Україна
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua