Шахтарі на мітингували собі участь в реформі


Шахтарі на мітингували собі участь в реформі

Шахтарям, які прийшли сьогодні з мітингом під Адміністрацію Президента, було запропоновано долучитися до розроблення концепції реформування вугільної галузі.

Про це заявив перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук на брифінгу в Києві.

«На зустрічі був присутній перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості пан Мартиненко, який доніс до шахтарів, що розроблена концепція реформування вугільної промисловості, запропонував представникам профспілок приєднатися до опрацювання цієї концепції для того, щоб вийти на реалізацію конкретної програми», – сказав Ковальчук.

Так, Ковальчук нагадав, що вчора відбувся ІІІ з’їзд шахтарів України, на якому шахтарі звернулися до Президента з наступними пропозиціями: розглянути кризову ситуацію у вугільній промисловості, спонукати уряд до дій, які забезпечать постійну роботу вугільних підприємств всіх форм власності, погашення боргів за спожиту вугільну продукцію та електроенергію, погашення заборгованості із заробітної плати, а також відновлення соціальних гарантій працівників і пенсіонерів вугільної промисловості.

Крім того, шахтарі просять ініціювати з цього приводу засідання РНБО.

У той же час перший заступник глави АП зазначив, що цього року з Державного бюджету шахтарям було виділено 400 мільйонів гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

«Я думаю, що найближчим часом уряд розгляне питання реалізації програми вугільної промисловості, а ми зі свого боку наголошуємо на тому, що ми повинні бути в діалозі і шукати способи, яким чином можна вирішити ті чи інші питання, в тому числі у вугільній галузі, а не шукати причину для того, щоб здійснювати не зовсім продуктивні заходи, які не передбачають реалізацію тих вимог, які зараз є у шахтарів », – сказав Ковальчук.

Ковальчук також поінформував, що основною концепцією реформування вугільної галузі є забезпечення постійної роботи перспективної шахти, а не виділення коштів на погашення заборгованості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua