Українці обривають телефони щодо отримання субсидій


Українці обривають телефони щодо отримання субсидій

Різке підвищення комунальних тарифів призвело до того, що українці почали активніше цікавитися можливостями оформлення субсидій з оплати ЖКП.

Так, згідно з даними контактного центру Кабміну, кількість дзвінків громадян на урядову гарячу лінію з питань відшкодування витрат на “комуналку” виросло в п’ять разів!

Тобто, якщо в 2014 році за подібними роз’ясненнями в уряд звернулися всього 11972 людини, то за три з половиною місяці 2015 року – вже 62 361 українець.

Інтерес до субсидій зростає навіть щотижня: наприклад, якщо в період з 23 по 29 березня на гарячу лінію зателефонували 5719 осіб, то вже з 30 березня по 5 квітня – 11 342 осіб, а з 6 по 12 квітня – аж 20 757 осіб .

У Кабміні відзначають, що найчастіше за роз’ясненнями звертаються мешканці Києва, Харківської, Дніпропетровської, Житомирської, Львівської, Вінницької та Кіровоградської областей. Як правило, народ скаржиться на відмову органів соцзахисту в наданні субсидій на оплату ЖКГ.

Але крім скарг, від українців надходять і пропозиції. Наприклад, наші співвітчизники вважають, що при розрахунку субсидій на “комуналку” оптимальніше враховувати доходи сім’ї не за весь минулий рік, а за набагато менший період – умовно, від місяця до півроку. На думку тих, що дзвонили, така “калькуляція” буде більш об’єктивною, оскільки в умовах поглиблення кризи у людей постійно знижується рівень заробітку, відповідно, і розмір субсидії може бути більше. Крім того, громадяни пропонують в розрахунковій формулі субсидування знизити коефіцієнт обов’язкового платежу по “комуналці” для пенсіонерів, щоб вони могли платити ще менше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Реформа ЖКГ
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua