Фінустанови України не підпадатимуть під санкції з вилучення коштів у рамках FАТСА


Фінустанови України не підпадатимуть під санкції з вилучення коштів у рамках FАТСА

Фінансові установи України не підпадатимуть під санкції з вилучення коштів у рамках закону США “Про податкові вимоги до іноземних рахунками” (FАТСА), які повинні були б застосовуватися з 1 січня 2015 року.

Про це повідомило Міністерство фінансів у середу з посиланням на спеціальне повідомлення уряду США 2014-38 про особливості застосування FАТСА до фінансових установ окремих країн.

Згідно з повідомленням, разом з тим, фінансові установи України, які ще не пройшли реєстрацію в службі внутрішніх надходжень США (IRS), як і раніше повинні це зробити до 1 вересня 2015 року – терміну, з якого починається обов’язкова звітність фінансових установ перед відповідними державними службами США.

FАТСА передбачені вимоги до іноземних фінансовим організаціям, у тому числі про необхідність укладення спеціальної угоди з податковою службою США для здійснення контролю за рахунками, які відкриваються платниками податків США у фінансових організаціях інших країн світу і за їхніми зобов’язаннями інформувати про такі операції податкову службу США.

Згідно з повідомленням, Мінфін підтвердив наміри України підписати до 31 грудня 2014 року така угода між урядом США та урядом України і відправив проект угоди на узгодження, однак дана угода поки ще не підписана.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Фінустанови України не підпадатимуть під санкції з вилучення коштів у рамках FАТСА» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua