Суд почав ліквідацію мажоритарного акціонера "Мрії"


Суд почав ліквідацію мажоритарного акціонера "Мрії"

Східнокарибський Верховний Суд 15 грудня почав ліквідацію мажоритарного акціонера “Мрії” – компанію HF Assets Management Limited.

Згідно з повідомленням компанії, оприлюдненим у газеті “Голос України”, ліквідатором призначено Расселл Крамплер (Russell Crumpler). Збори кредиторів призначено на 5 січня 2015

Як повідомлялося, Erste Group Bank AG звернувся з проханням до Високого суду правосуддя Британських Віргінських островів визнати банкрутом HF Assets Management Limited.

16 грудня відбувся черговий раунд переговорів керівництва “Мрії” та її кредиторів. Агрохолдинг заявив, що за підсумками зустрічі з комітетом бондхолдеров та представниками кредиторів з їхнього боку була відсутня конструктивна узгоджена позиція щодо реструктуризації його заборгованості.

Кредитори “Мрія” в свою чергу вимагали призначення обраного ними керівника процесу реструктуризації заборгованості компанії. За їх даними, акціонери агрохолдингу фактично відкинули узгоджений варіант процесу реструктуризації, значно збільшивши ймовірність того, що компанія буде змушена збанкрутувати.

“Мрія” в серпні 2014 повідомила про прострочену виплату близько $9 млн процентного доходу і близько $120 млн у рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями. У зв’язку з цим агрохолдинг оголосив про плани провести реструктуризацію балансу з метою відновлення фінансової стійкості. У той же час в жовтні кредитори агрохолдингу вимагали дострокового погашення єврооблігацій на $400 млн з терміном обігу до 2018 року.

Сукупна заборгованість “Мрії” перед усіма фінансовими кредиторами з урахуванням гарантій, наданих пов’язаним з родиною Гут компаніям, на момент оголошення дефолту становила близько $1,3 млрд.

Агрохолдинг “Мрія” заснований в 1992 році Іваном і Клавдією Гутамі. Земельний банк холдингу перевищує 300 тис. га, зосереджений в західних областях України. “Мрія” спеціалізується на вирощуванні пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гречки, картоплі та ін. 20% компанії торгуються на Франкфуртській фондовій біржі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Суд почав ліквідацію мажоритарного акціонера "Мрії"» на Finance.ua - 3.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua