Hyundai Motor почне будівництво 4-го і 5-го заводів в Китаї в 2015р


Hyundai Motor почне будівництво 4-го і 5-го заводів в Китаї в 2015р

Beijing Hyundai Motor Co. (BHMC), створене на паритетних засадах південнокорейської Hyundai Motor і китайською Beijing Automotive Industry Holding Co., планує в 2015 році почати будівництво четвертого і п’ятого заводів в Китаї у відповідь на стрімко зростаючий попит на найбільшому автомобільному ринку світу.

Як повідомляється в прес-релізі BHMC, підприємства будуть побудовані в Цанчжоу і Чунціні.

Перший з цих заводів приступить до роботи у другому півріччі 2016 року. Спочатку виробнича потужність складе 200 тис. автомобілів на рік, а потім її планується збільшити до 300 тис.

Будівництво підприємства в Чунціні почнеться в третьому кварталі 2015 року, після запуску його річна продуктивність складе 300 тис. автомобілів. Починаючи з першого півріччя 2017 тут будуть випускатися компактні і середньорозмірні моделі, розроблені спеціально для китайського ринку.

Після завершення будівництва обох заводів в 2018 році BHMC зможе випускати в Китаї до 1,65 млн автомобілів щорічно.

Hyundai заснувала компанію BHMC в 2002 році, відкривши свій перший завод в Китаї. Другий завод був побудований в 2008 році, що дозволило збільшити щорічний випуск удвічі – до 600 тис. автомобілів. У 2012 році із запуском третього заводу загальна річна продуктивність перевищила 1 млн машин.

Створена в 1967 році Hyundai Motor в даний час об’єднує більше двох десятків філій і підрозділів, пов’язаних з виробництвом автомобілів. Копання має сім виробничих баз за межами Південної Кореї: в США, Китаї, Індії, Росії, Бразилії та Чехії. У 2013 році обсяг загальносвітових продажів склав 4,7 млн автомобілів.

Hyundai Motor, в якій працюють більше 80 тис. чоловік по всьому світу, надає повний модельний ряд, що включає компактні і великі пасажирські автомобілі, позашляховики та вантажопасажирські автомобілі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Hyundai Motor почне будівництво 4-го і 5-го заводів в Китаї в 2015р» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua