Бюджет отримав 1,9 млрд грн від військового збору, - прем'єр


Бюджет отримав 1,9 млрд грн від військового збору, - прем'єр

Державний бюджет України отримав близько 1,9 млрд грн від військового збору. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції в Києві.

“1,885 млрд грн – це сума 1,5% військового збору, які зараховані до державного бюджету України. Додаткові витрати на національну безпеку і оборону в порівнянні з 2013 р плюс 15,6 млрд грн. Що стосується витрачання всіх коштів, то все розпорядники коштів за результатами року оприлюднять кожну копійку, в першу чергу це стосується МВС та Міноборони, яка відправлена платниками податків на фінансування армії “, – сказав Яценюк.

Нагадаємо, військовий збір введений з 3 серпня 2014, ставка якого становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти і нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) та сплату (перерахування) військового збору до бюджету роботодавці, які виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, і податкові агенти – для оподатковуваних доходів з джерелом їх походження в Україні.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу у державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Бюджет отримав 1,9 млрд грн від військового збору, - прем'єр» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua