Яценюк назвав сім завдань уряду, і вже усі - виконані. Бюджет також.


Яценюк назвав сім завдань уряду, і вже усі - виконані. Бюджет також.

Уряд виконав уcі завдання, які ставив перед собою.

Про це заявив глава уряду Арсеній Яценюк у ході підсумкової прес-конференції 30 грудня.

“Перше – оподаткувати великий, надприбутковий бізнес, друге – закрити максимум податкових ям і схем ухилення від оподаткування – виконано через трансферне ціноутворення. Третє – передбачає стимул платити “білу” зарплату – виконане через зниження єдиного соцвнеску”, – заявив Яценюк.

За його словами, уряду також доручено розробити законопроект про оподаткування предметів розкоші.

Окрім того 4, 5 та 6 завдання – також виконані.

“По малому і середньому бізнесу – зниження податкового навантаження, скорочення витрат на державний апарат, прийняття збалансованого бюджету”, – заявив глава уряду.

“Бюджет є збалансованим. Після наших консультацій з МВФ та міжнародними кредиторами ми внесемо зміни у держбюджет”, – нагадав Яценюк.

При цьому він зазначив, що “ціль – 9 податків з 22 для бізнесу, ми її досягли, але деякі з них “повернулися”, тож їх кількість для сплати у 2015 році може бути відозмінена”.

“І сьоме завдання – показати людям і країні, що є уряд і коаліція, які здатни приймати рішення, навіть о 5 ранку”, – зазначив він.

Говорячи про 2014 рік, Яценюк назвав його роком історичних викликів Україні, і “зрушень і звершень в цілому”, та назвав події на Донбасі “війною, яку оголосила Російська федерація Україні”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Яценюк назвав сім завдань уряду, і вже усі - виконані. Бюджет також.» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua