Уряд України відстрочив введення акцизних марок нового зразка до лютого 2015 р


Уряд України відстрочив введення акцизних марок нового зразка до лютого 2015 р

Кабінет міністрів України переніс введення акцизних марок нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів на лютий замість планованого раніше січня 2015 року.

Відповідну постанову про внесення змін до пункту 4 урядової постанови №627 датоване 29 грудня 2014.

Раніше об’єднання великих українських виробників алкоголю – асоціація “Укргорілка” заявила про перспективу зупинки виробництва горілки в січні 2015 через відсутність у поліграфкомбінату “Україна” акцизних марок нового зразка. Виробники та імпортери алкоголю звернулися до прем’єр-міністра з проханням внести зміни до постанови № 627, які дозволять використовувати оплачену раніше марку акцизного податку старого зразка.

Постановою №627 Кабінет міністрів знизив вартість акцизної марки з 0,27 грн/штука до 0,1926 грн/шт., або на 28,7%. Згідно з документом, акцизна марка на тютюн подешевшає з 0,142 грн/шт. до 0,091 грн/шт., або на 35,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд України відстрочив введення акцизних марок нового зразка до лютого 2015 р» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua