НАТО обрав "Руслани" для перевезення вантажів


НАТО обрав "Руслани" для перевезення вантажів

Агентство НАТО із забезпечення NSPA (NATO Support Agency, раніше – NAMSA) продовжило контракт з компанією Ruslan SALIS GmbH на виконання стратегічних перевезень в інтересах країн НАТО і ЄС до кінця 2016 року, повідомляє прес-служба держпідприємства “Антонов”.

“Рішення замовника засноване на восьмирічному досвіді ефективної роботи флоту літаків Антонов-124-100“Руслан“за програмою SALIS (Strategic Airlift Interim Solution), учасниками якої в даний час є 12 країн НАТО: Бельгія, Велика Британія, Угорщина, Німеччина, Греція, Люксембург , Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Франція, Чехія і дві країни-партнера: Фінляндія і Швеція “, – йдеться в повідомленні, що надійшов в” Інтерфакс-АВН “у вівторок.

“Авіалінії Антонова” і російська “Волга-Дніпро” – провідні світові оператори важкого транспортного Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн – з 2006 року забезпечують надання послуг в рамках програми SALIS. Наприкінці 2005 року партнери підписали з агентством матеріально-технічного постачання при НАТО NAMSA 3-х річний, з правом пролонгації, контракт обсягом EUR 600млн на перевезення вантажів в інтересах НАТО і ЄС. Контракт був пролонгований ще на 2 роки в кінці 2008, 2010 і 2012 рр.

Відповідно до умов контракту, два літаки Ан-124-100 постійно базуються в Німеччині, ще 4 машини надаються замовникові на вимогу.

Створена “Авіалініями Антонова” і “Волга-Дніпро” у 2006 році Ruslan International Ltd (RI, Стенстед, Велика Британія) є єдиним маркетинговим агентом українського і російського операторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «НАТО обрав "Руслани" для перевезення вантажів» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua