Половині українців потрібні будуть субсидії після підняття ціни на газ до ринкового рівня, - Яценюк


Половині українців потрібні будуть субсидії після підняття ціни на газ до ринкового рівня, - Яценюк

В проекті державного бюджету України передбачено скорочення дотацій НАК “Нафтогаз” в три рази. Тому ціну газу для населення буде приведено до ринкового рівня. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час прес-конференції. При цьому він звернув увагу на те, що графіки підняття цін та тарифів було узгоджено з міжнародними партнерами.

“Думаю, нам треба змінити графік і прискорити ці темпи приведення вартості до ринкових рівнів. Як тільки ми підвищуємо тариф, ми одразу зменшуємо дотації “Нафтогазу”. Вивільнені кошти одразу направляються на субсидії. Наші попередні розрахунки показують, що під дотації може потрапити фактично половина населення України”, – розповів Яценюк.

“При піднятті тарифів зменшуєтсья і споживання. Це означає, що програма з енергоефективності буде реалізуватися. Наші європейські партнери дають 20-річні кредити за ставкою 1,5% на утеплення будинків, встановлення нових котлів”, – додав він.

Прем’єр також зазначив, що етап по зміні тарифності буде узгоджено з міжнародними партнерами України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Половині українців потрібні будуть субсидії після підняття ціни на газ до ринкового рівня, - Яценюк» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua