"ДТЕК Західенерго" і "ДТЕК Дніпроенерго" залучили в Ощадбанку лінії по 320 млн грн


"ДТЕК Західенерго" і "ДТЕК Дніпроенерго" залучили в Ощадбанку лінії по 320 млн грн

Енергогенеруючі компанії ПАТДТЕК Західенерго” (Львів) та ПАТДТЕК Дніпроенерго” (Запоріжжя) залучили у державного Ощадбанку поновлювані кредитні лінії лімітом 320 млн грн кожна.

Згідно з повідомленням генкомпаній на веб-порталі “Державні закупівлі”, договори сторони підписали 25 грудня 2014.

Кредитні кошти для поповнення обігових коштів залучено на три роки під 23% річних.

У торгах по обидва тендерами також взяв участь ПАТ “Перший Український Міжнародний Банк” (ПУМБ), який був готовий відкрити відповідні лінії під 25% річних.

Як повідомлялося, ТОВДТЕК Східенерго” на початку грудня визнала, що не відбувся тендер із залучення поновлюваної кредитної лінії лімітом 320 млн грн у зв’язку з тим, що на участь у торгах було подано менше двох заявок.

ДТЕК Дніпроенерго”, одна з найбільших енергогенеруючих компаній України, володіє і експлуатує 25 енергоблоків на Придніпровській, Криворізькій і Запорізькій ТЕС сумарною встановленою потужністю 8,185 ГВт. “ДТЕК” володіє 72,9% акцій “Дніпроенерго”, держава – 25% акцій.

ДТЕК Західенерго” експлуатує 23 енергоблоки на Бурштинській, Ладижинській і Добротвірській ТЕС сумарною встановленою потужністю 4628,5 МВт. “ДТЕК” володіє 72,2% акцій “Західенерго”, ще 25% компанії належить державі в особі НАКЕКУ”.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2014 року по розміру загальних активів Ощадбанк займає друге місце (115,648 млрд грн) серед 173 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Рейтинг популярності матеріалу «"ДТЕК Західенерго" і "ДТЕК Дніпроенерго" залучили в Ощадбанку лінії по 320 млн грн» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua