Нацбанк разом з ринком продовжує шукати рівноважний курс і продовжить спецаукціони у січні - голова НБУ


Нацбанк разом з ринком продовжує шукати рівноважний курс і продовжить спецаукціони у січні - голова НБУ

Пошуки рівноважного курсу гривні або еквілібріуму тривають, заявила голова Національного банку України Валерія Гонтарєва.

“Не можу сказати, що вже знайшли еквілібріум, ми його досі шукаємо”, – сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.

В.Гонтарєва повідомила, що в цих цілях Нацбанк продовжить проведення спеціальних щоденних аукціонів, на які він виставляє по $3 млн.

“Ми вже оголосили з 6 по 12 число (січня – ред.) щоденні аукціони”, – сказала глава Нацбанку, зазначивши, що банки просять їх продовжувати, а НБУ, в свою чергу, просить не зловживати ними, подаючи реальні заявки для пошуку рівноважного курсу.

За словами В.Гонтарєвої, без урахування купівлі валюти “Нафтогазом України”, її пропозиція на ринку повинно перевищувати попит, тому, як тільки паніка закінчується, гривня зміцнюється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Нацбанк разом з ринком продовжує шукати рівноважний курс і продовжить спецаукціони у січні - голова НБУ» на Finance.ua - 3.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua