Китай створив нову енергетичну компанію з активами в $32 млрд


Китай створив нову енергетичну компанію з активами в $32 млрд

Влада Китаю об’єднала активи Beijing Energy Investment Holding Co. і Jingmei Group на 200 млрд юанів ($32 млрд) у нову енергетичну компанію в рамках підвищення ефективності ПЕК і зниження рівня забруднення в найбільших містах країни, включаючи столицю.

Як повідомляє агентство “Сіньхуа”, об’єднання компаній відбулося в неділю, нове підприємство отримало назву Beijing Energy Group Co., під його управління передані вугільні електростанції, освоєння вугільних родовищ, опалювальна система та проекти в сфері поновлюваних джерел енергії.

До кінця 2020 Beijing Energy Group планує збільшити активи в 1,5 рази – до 300 млрд юанів, а виторг – з поточних 60 млрд до 100 млрд юанів на рік.

Китай є найбільшим у світі споживачем електроенергії, основним джерелом якої як і раніше залишається вугілля, внаслідок чого в найбільших містах КНР зафіксовано рекордний рівень забруднення атмосфери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китай створив нову енергетичну компанію з активами в $32 млрд» на Finance.ua - 2.9
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua