Акціонери Укрінбанку внесли до статутного капіталу 100 млн грн


Акціонери Укрінбанку внесли до статутного капіталу 100 млн грн

Укрінбанк (Київ) збільшує статутний капітал на 24,7%, або на 100 млн грн – до 505 млн грн шляхом додаткового випуску акцій, повідомив банк.

“Станом на 29 грудня в банк надійшли кошти від акціонерів у сумі 100 млн грн для збільшення статутного капіталу. Фінансові ресурси, залучені в ході розміщення акцій, будуть спрямовані на підтримку ліквідності та розширення обсягу активних операцій банку. Нарощування капіталізації стане позитивним сигналом для наших клієнтів і партнерів “, – цитує прес-служба голову наглядової ради Укрінбанку Володимира Клименка.

У поточному році Укрінбанк двічі збільшував статутний капітал: у травні поточного року банк завершив процедуру збільшення статутного капіталу на 100 млн грн. – до 405 млн грн.

Укрінбанк заснований в 1989 році. Найбільшим акціонером банку на 1 жовтня 2014 був В.Клименко (24,9276%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2014 року по розміру загальних активів Укрінбанк займав 29-е місце (6,728 млрд грн) серед 166 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрінбанк
Рейтинг популярності матеріалу «Акціонери Укрінбанку внесли до статутного капіталу 100 млн грн» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua