"Енергоринок" має намір залучити в Ощадбанку кредитну лінію на 800 млн грн


"Енергоринок" має намір залучити в Ощадбанку кредитну лінію на 800 млн грн

Держпідприємство “Енергоринок” відібрало ПАТ “Державний ощадний банк України” (Ощадбанк, Київ) для залучення відновлюваної кредитної лінії на 800 млн грн.

Згідно з повідомленням держпідприємства на веб-порталі “Державні закупівлі”, відповідну пропозицію акцептовано 24 грудня 2014, підписати договір планується до 28 січня 2015 року.

Кошти залучаються на рік, вартість обслуговування лінії складе 175, 250 млн грн (без ПДВ).

Кредитну лінію традиційно планується залучити з метою забезпечення розрахунків з енергогенеруючими компаніями для підтримки останніми 100% -них розрахунків з вугільними підприємствами.

Як повідомлялося, “Енергоринок” в 2013 році для авансування виробників залучив в Ощадбанку кредитні ресурси на 10 млрд грн (у 2012 році – 9 млрд грн), які були спрямовані на здійснення авансових платежів тепловим генкомпаніям (ГК ТЕС) з метою накопичення палива на складах та оплати за газ.

ДП “Енергоринок” виконує функції оператора Оптового ринку електроенергії України.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2014 року по розміру загальних активів Ощадбанк займає друге місце (115,648 млрд грн) серед 173 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Рейтинг популярності матеріалу «"Енергоринок" має намір залучити в Ощадбанку кредитну лінію на 800 млн грн» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua