АМКУ рекомендував 48 виробникам знизити ціни на гречку


АМКУ рекомендував 48 виробникам знизити ціни на гречку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував 48 виробникам знизити оптово-відпускні ціни на гречану крупу.

“Антимонопольний комітет України рекомендував 48 виробникам крупи гречаної вжити заходів щодо встановлення оптово-відпускних цін на крупу гречану на рівні, який існував би в умовах значної конкуренції на ринку”, – йдеться в повідомленні відомства.

АМКУ відзначає з посиланням на дані Міністерства економічного розвитку і торгівлі, що станом на 19 грудня середні роздрібні ціни на гречку в порівнянні з 28 листопада 2014 зросли на 53,6% (з 11,14 грн/кг в 17,12 грн/кг ).

Найбільше зростання роздрібних цін спостерігалося у Вінницькій області (73,6%), Закарпатській області (74%), Миколаївській області (67,77%), Полтавській області (67,6%), Херсонській області (79,9%), Чернігівській області (66%).

“Таке зростання роздрібних цін на крупу гречану пов’язано із зростанням оптово-відпускних цін на цей товар”, – зазначає комітет.

За інформацією консалтингових агентств, за період з 21 листопада по 19 грудня оптово-відпускні ціни на крупу гречану зросли в два рази.

Про результати розгляду цих рекомендацій підприємства повинні повідомити АМКУ в десятиденний строк з дня їх отримання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Рейтинг популярності матеріалу «АМКУ рекомендував 48 виробникам знизити ціни на гречку» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua