Нардепи прийняли бюджет на 2015 рік, щоб отримати зовнішню допомогу від МВФ - думка


Нардепи прийняли бюджет на 2015 рік, щоб отримати зовнішню допомогу від МВФ - думка

Бюджет на 2015 рік, прийнятий народними депутатами у ніч з 28 на 29 грудня, позиціонується як тимчасовий. Таку думку висловив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Ярослав Жаліло.

“Цей бюджет самі депутати позиціонують як тимчасовий, тобто, як документ, покликаний поки запустити процес доходів і витрат. Але вони готові його переглянути, коли буде вирішено питання про зовнішню допомогу”, – сказав Жаліло.

Крім того, цей бюджет також можна назвати, за словами експерта, як бюджет воєнного часу, оскільки в ньому основна увага приділяється військовим витратам.

“Так, це вимушений захід, держава в сформованих обставинах змушена витрачати гроші для забезпечення внутрішнього правопорядку”, – підкреслив експерт.

У той же час, бюджет не покликаний уникати або не уникає дефолту, оскільки він виконує лише одну з функцій, необхідних для цього.

“Завдяки цьому бюджету МВФ може вирішити, що Україна проводить необхідні перетворення, і може отримувати зовнішню допомогу”, – сказав економіст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Нардепи прийняли бюджет на 2015 рік, щоб отримати зовнішню допомогу від МВФ - думка» на Finance.ua - 3.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua