"Татнафта" може продати свої АЗС в Україні


"Татнафта" може продати свої АЗС в Україні

“Татнафта” не спростовує продаж мережі АЗС в Україні, повідомив генеральний директор компанії Наіль Маганов на прес-конференції в понеділок.

“На сьогоднішній день ці заправки працюють, продажі ростуть”, – сказав Н.Маганов.

За його словами, компанія розраховує зберегти реалізацію нафтопродуктів на колишньому рівні, інвестиції в розвиток бізнесу не плануються. “Якщо буде хороший покупець, чому б не продати, але не розраховуємо, що хтось в поточній ситуації вкладе гроші”, – сказав Н.Маганов.

Торкаючись теми “Укртатнафти”, гендиректор нагадав, що за рішенням міжнародного трибуналу “Татнафту” зобов’язали виплатити $112 млн.

“Ми не задоволені цією сумою, ми сьогодні відпрацювали стратегію, як будемо працювати над відшкодуванням повного збитку компанії“Татнафта “, – сказав Н.Маганов.

“Татнафта” пред’явила позов Україні в травні 2008 року на підставі російсько-української угоди про захист інвестицій, укладеної в 1998 році, у зв’язку з насильницьким захопленням ЗАТ “Укртатнафта” в жовтні 2007 року і експропріації акцій “Татнафти” в ЗАТ “Укртатнафта”. Російська компанія виграла справу – суд зобов’язав Україну виплатити “Татнафті” компенсацію в розмірі $112 млн плюс відсотки. “Укртатнафта” заявила про готовність компенсувати державі всі витрати, пов’язані з виплатами за рішенням суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «"Татнафта" може продати свої АЗС в Україні» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua