Скандальні імпортні мита будуть введені тільки після переговорів з ЄС - обіцяє Блок Порошенко


Скандальні імпортні мита будуть введені тільки після переговорів з ЄС - обіцяє Блок Порошенко

Додаткове оподаткування імпорту можливе лише після результативних переговорів з ЄС, заявляє лідер фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко.

“Якщо такі переговори будуть результативними, то заради підтримки платіжного балансу України такий крок буде можливим, за винятком ліків і паливно-мастильних матеріалів”, – заявив Ю.Луценко на брифінгу в неділю в Києві.

Як повідомляє прес-служба партії “Блок Петра Порошенка”, за словами лідера фракції, в даний час знайдено компроміс відносного того, що “митні збори будуть введені тільки після опублікування Кабміном позитивного висновку європейських партнерів з даного питання”.

Крім того, за словами Ю.Луценка, Україна зацікавлена в тому, “щоб торгівля з РФ не була нульовою”. “Ми зацікавлені в оподаткуванні товарів з Росії”, – підкреслив політик.

Лідер фракції зазначив, що уряд і коаліція не показували проект бюджету на 2015 рік жодним міжнародним організаціям, включаючи Міжнародний валютний фонд. “МВФ досі не дав нам не однієї своєї офіційної вимоги – всі документи, внесені до Верховної Ради, не передбачають жодних консультацій з якими-небудь міжнародними організаціями”, – сказав Ю.Луценко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Скандальні імпортні мита будуть введені тільки після переговорів з ЄС - обіцяє Блок Порошенко» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua