Черговий банк "луснув": тимчасова адміністрація ведена в УкрБізнесБанк - 39-й за розміром активів


Черговий банк "луснув": тимчасова адміністрація ведена в УкрБізнесБанк - 39-й за розміром активів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію в Український Бізнес Банк (УкрБізнесБанк, Донецьк) на три місяці – з 26 грудня 2014 по 25 березня 2015 року, повідомляється на веб-сайті Фонду.

Згідно з повідомленням, таке рішення затверджено на підставі постанови правління Національного банку України від №844 про віднесення зазначеного банку до категорії неплатоспроможних.

Уповноваженим на тимчасову адміністрацію в УкрБізнесБанку призначений представник Фонду Ігор Бобчук.

УкрБізнесБанк (раніше – банк “Донеччина”) заснований в 1993 році. Найбільшим його акціонером на 1 липня 2014 була ТОВ “Компанія Універсал-Л” (99,3838%).

Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів (4,681 млрд грн) на 1 липня 2014 УкрБізнесБанк займав 39-е місце серед 173 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:УкрБізнесБанк
Рейтинг популярності матеріалу «Черговий банк "луснув": тимчасова адміністрація ведена в УкрБізнесБанк - 39-й за розміром активів» на Finance.ua - 4.6
В Контексті Finance.ua