Названа найбільша проблема української освіти


Названа найбільша проблема української освіти

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчу.

«На превеликий жаль, в українській освіті за цей рік не відбулося найголовніше – кадрова революція в освіті», – повідомив він.

Лікарчук пояснив, що, в основному, залишилися працювати ті ректори університетів, які не пускали студентів на Майдан, які в 2010 році підписували звернення на підтримку колишнього міністра освіти. «Вони і сьогодні керують університетами», – уточнив він.

Також, за його словами, серед керівників обласних департаментів залишилося «величезна кількість тих, хто давав команду возити вчителів на «Антимайдан» і хто для цього заангажував шкільні автобуси». «Вони сьогодні одягли вишиванки і демонструють прихильність новому уряду, але там немає прихильності», – підкреслив Лікарчук.

Він додав, що всі реформи, над якими сьогодні працює команда Міністерства освіти і науки та які «народжуються» в комітеті Верховної Ради з питань науки і освіти, а також ініціатива, яка йде знизу, гальмуються тими кадрами, які сьогодні очолюють ту чи іншу просвітницьку структуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Названа найбільша проблема української освіти» на Finance.ua - 3.6
В Контексті Finance.ua