Обсяг промислового виробництва Сінгапуру знизився на 2,8% в листопаді


Обсяг промислового виробництва Сінгапуру знизився на 2,8% в листопаді

Обсяг промислового виробництва Сінгапуру продовжує знижуватися у зв’язку зі збереженням слабких показників у більшості великих галузей, повідомляє MarketWatch.

При цьому зростання випуску електронної продукції не змогло компенсувати загальний спад.

За попередніми даними уряду Сінгапуру, випуск промислової продукції в листопаді впав на 2,8% в річному вираженні, у жовтні спостерігалося скорочення на 0,2%.

Без урахування медико-біологічної галузі виробництво зменшилось на 3,1% в листопаді після зниження на 4,7% в попередньому місяці.

З урахуванням сезонних коливань скорочення обсягів випуску склало 1,4% в листопаді щодо жовтня. У жовтні зростання цього показника становило 2,3%.

Обсяг виробництва у фармацевтичному секторі, який складно прогнозувати, зріс на 24,3% в жовтні в порівнянні з тим же місяцем 2013 року, але в листопаді показав спад на 4,4%. У медико-біологічній галузі в цілому в листопаді спостерігалося зниження випуску на 1,1% після жовтневого стрибка 22,3%.

Великі міжнародні фармкомпанії володіють великими виробництвами на території Сінгапуру, випускаючи тут переважно високоякісні та дорогі медикаменти, наприклад, протиракові засоби. При виробництві такої продукції можливі тривалі перерви у зв’язку із закриттям підприємств на обслуговування між партіями різних препаратів.

Транспортне машинобудування – ще одна важкопрогнозована галузь. У листопаді обсяги виробництва скоротилися на 5,9% в річному вираженні, у жовтні спостерігався спад на 9,8%.

В електронній промисловості, навпаки, було зафіксовано зростання на 1,2%, тоді як у жовтні падіння склало 6,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Обсяг промислового виробництва Сінгапуру знизився на 2,8% в листопаді» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua