Японія має намір приватизувати Japan Post Holdings, капіталізацію всіх підрозділів оцінюють в $67 млрд


Японія має намір приватизувати Japan Post Holdings, капіталізацію всіх підрозділів оцінюють в $67 млрд

Влада Японії має намір приватизувати фінкомпанію Japan Post Holdings Co.

Держава планує розмістити її акції в ході IPO, в середині наступного фінансового року або пізніше.

Газета буде розділена на три компанії: акції холдингової компанії, а також банківського і страхового підрозділів розміщуватимуться окремо на Токійській фондовій біржі.

Консалтингова компанія GCA Savvian Corp., що займається угодами по злиттю і поглинанню, оцінює сукупну ринкову капіталізацію всіх підрозділів Japan Post в 8 трлн ієн ($67 млрд).

Обсяг активів Japan Post Holdings на кінець вересня 2014 становив 294 трлн ієн, обсяг коштів на депозитах її підрозділи – Japan Post Bank досягає 178 трлн ієн, що є максимальним показником серед всіх фінінститутів Японії.

Міністерство фінансів Японії, яка є власником Japan Post Holdings, очікує, що продаж газети в рамках трьох етапів до 2023 року могла б принести державі дохід в 4 трлн ієн.

Japan Post Holdings планує з часом скоротити свої частки в Japan Post Bank і Japan Post Insurance до 50%.

У повідомленні компанії наголошується, що холдингова компанія має намір спрямувати кошти від продажу банківського і страхового підрозділів на викуп у держави власних акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Японія має намір приватизувати Japan Post Holdings, капіталізацію всіх підрозділів оцінюють в $67 млрд» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua