Початок імпорту е/е дозволить припинити відключення українських споживачів - Міненерговугілля


Початок імпорту е/е дозволить припинити відключення українських споживачів - Міненерговугілля

Початок імпорту електроенергії з Росії та інших суміжних країн дозволить ще до кінця поточного року припинити відключення від електропостачання споживачів України, йдеться в повідомленні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

За даними міністерства, переговори щодо визначення і початку співпраці з енергопостачальниками, які будуть імпортувати електроенергію в Україні, перебувають на фінальній стадії.

“Аби якнайшвидше нормалізувати життя людей, окрім пошуку альтернативних постачальників вугілля для України, ми відкрили можливості для імпорту електроенергії в Україні з суміжних країн – Молдови, Білорусі, Росії. У найближчі дні розраховуємо припинити віялові відключення і повернути, навіть у пікові години навантаження, світло в українські будинки”, – наводяться в повідомленні слова глави Міненерговугілля України Володимира Демчишина.

Раніше, 24 грудня, міністр повідомив, що домовленості про початок імпорту електроенергії з РФ в Україну – на етапі юридичного оформлення. За його словами, затягування процесу пов’язане з великою кількістю компаній, з якими необхідно все погодити для початку поставок російської електроенергії в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Рейтинг популярності матеріалу «Початок імпорту е/е дозволить припинити відключення українських споживачів - Міненерговугілля» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua