Мінфін: Введення додаткових мит на весь імпорт, окрім критичного, тимчасовий захід


Мінфін: Введення додаткових мит на весь імпорт, окрім критичного, тимчасовий захід

Міністерство фінансів України було змушене вийти з ініціативою про введення на 2015 рік додаткового мита на весь імпорт, окрім критичного, у розмірі 5-10% для стабілізації платіжного балансу державного бюджету.

“У бюджеті-2015 нам необхідно стабілізувати платіжний баланс, і відповідь на це питання – введення додаткових імпортних мит. Це тимчасовий захід. Я підкреслюю – це для всіх. Це тимчасовий захід строком на 12 місяців”, – сказала міністр фінансів України Наталія Яресько на брифінгу в п’ятницю.

Як повідомлялося, уряд України вніс до парламенту законопроект про введення на 2015 рік додаткового мита на весь імпорт, окрім критичного, у розмірі 5-10%. Цей документ поки прийнятий у першому читанні.

Кабмін в 2015 році очікує скорочення імпорту товарів і послуг за оптимістичним сценарієм на 7,7% – до $64,240 млрд при зниженні експорту на 4,8% – до $61,780 млрд, а за песимістичним – на 12,8%, до $60,66 млрд при зменшенні експорту на 8,9% – до $59,13 млрд. У проект госбюдежта-2015 уряд заклав песимістичний прогноз.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «Мінфін: Введення додаткових мит на весь імпорт, окрім критичного, тимчасовий захід» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua