Отримати прибуток від податків на нерухомість завадять неякісні реєстри, - експерт


Отримати прибуток від податків на нерухомість завадять неякісні реєстри, - експерт

Отримати прибуток від податків на нерухомість завадять неякісні державні реєстри. Таку думку висловила економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Ангела Бочі.

«Оподаткування нерухомості є загальносвітовою практикою, і в Європейському Союзі це передбачено. Але до того часу, поки не будуть впорядковані наші кадастри та реєстри, навряд чи вдасться домогтися бажаних надходжень, нам спочатку необхідно привести в порядок державні реєстри, які стосуються обліку нерухомості», – пояснила експерт.

На думку Бочі, ще складніше буде зібрати податок з дорогої нерухомості.

«З «палацами» складніше. Тому що все одно будуть придумувати схеми, за якими можна обійти цей закон. Тим більше що у нас немає прозорих реєстрів, які відкривають доступ до інформації про нерухомість », – повідомила економіст.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект №1557 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», у тому числі – розширення з 2015 року бази оподаткування нерухомості шляхом включення до неї податку на нежитлове майно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Отримати прибуток від податків на нерухомість завадять неякісні реєстри, - експерт» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua