Оператор державних лотерей "М.С.Л." протестує проти закриття пунктів продажу лотерей


Оператор державних лотерей "М.С.Л." протестує проти закриття пунктів продажу лотерей

Оператор державних лотерей “М.С.Л.” (“Лото-Забава”, “Мегалот”, “Хто там” та ін.) протестує проти закриття пунктів продажу лотерей, повідомляють ЗМІ з посиланням на офіційний сайт компанії.

Станом на кінець минулого тижня міліцією було закрито близько 200 точок продажів лотереї “М.С.Л.” з наявних 4500. За інформацією компанії, збитки для державного бюджету від їх закриття досягають 2 млн гривень на тиждень.

У компанії вважають, що така діяльність правоохоронних органів є протизаконною, оскільки вони являють собою альтернативу нелегальному гральному бізнесу і джерелом поповнення державного бюджету.

“Оператор державних лотерей компанія” М.С.Л. “повністю поділяє ті цілі, які висловив публічно Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – забезпечити державними лотереями захист від нелегального ігрового бізнесу, щоб у такий важкий і відповідальний для країни час державні лотереї ефективно виконували свою головну функцію в суспільстві – забезпечували надходження до державного бюджету “, – сказав генеральний директор компанії-оператора державних лотерей” М.С.Л. “Андрій Урядов.

Державні лотереї проводяться відповідно до Закону “Про лотереї”. Починаючи з 2002 року, ТОВ “М.С.Л.” проводить державні лотереї з використанням електронної системи прийняття ставок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «Оператор державних лотерей "М.С.Л." протестує проти закриття пунктів продажу лотерей» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua