Южно-Українська АЕС вивела другий блок в ремонт до 31 грудня - знову будуть проблеми з електрикою?


Южно-Українська АЕС вивела другий блок в ремонт до 31 грудня - знову будуть проблеми з електрикою?

Южно-Українська атомна електростанція (АЕС) 26 грудня в 9:51 за київським часом відключила другий блок від енергосистеми країни для проведення поточного ремонту згідно узгодженої раніше заявки, повідомила прес-служба станції в п’ятницю.

Причиною ремонту стало порушення в роботі системи охолодження підігрівача низького тиску №2 турбоустановки. Відповідно до заявки ремонт триватиме до 31 грудня 2014 року.

Таким чином, станом на ранок 26 грудня, в роботі знаходяться 12 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України.

На енергоблоці №3 Южно-Української АЕС – 19-а доба середнього планового ремонту, на блоці №1 Рівненської АЕС – третього доба капітального планового ремонту.

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, знаходяться в межах норми.

Южно-Українська АЕС з трьома енергоблоками ВВЕР встановленою потужністю 1000 МВт кожен розташована в Миколаївській області. Перший енергоблок введено в експлуатацію 31 грудня 1982, другий – 6 січня 1985, третій – 20 вересня 1989-го.

“Енергоатом” є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Южно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис. МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Южно-Українська АЕС вивела другий блок в ремонт до 31 грудня - знову будуть проблеми з електрикою?» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua