Парламент прийняв у першому читанні зміни до Закону "про мораторій на відчуження заставного майна"


Парламент прийняв у першому читанні зміни до Закону "про мораторій на відчуження заставного майна"

Народні депутати підтримали в першому читанні проект закону № 1610 “Про внесення змін до закону України” Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті “щодо посилення захисту прав позичальників”. За відповідне рішення проголосували 269 нардепи з 226 мінімально необхідних.

Законопроект пропонує заборонити стягувати в безспірному порядку на підставі виконавчого напису нотаріуса нерухоме житлове майно, що відповідає критеріям, визначеним у цьому законі.

Також проект закону пропонує заборонити примусове виселення мешканців такого житлового майна в будь-якому порядку.

Крім того, документ пропонує заборонити стягувати в безспірному порядку на підставі виконавчого напису нотаріуса інше майно (майнові права), яке відповідно до законодавства або кредитного договору підлягає стягненню з позичальника, зазначеного в цьому Законі, при недостатності коштів, одержаних стягувачем від реалізації (переоцінки ) предмета застави (іпотеки).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Парламент прийняв у першому читанні зміни до Закону "про мораторій на відчуження заставного майна"» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua