Ціни на українських заправках у четвер продовжили зниження - на 2-4 коп


Ціни на українських заправках у четвер продовжили зниження - на 2-4 коп

У четвер, 25 грудня, вартість палива в ряді великих мереж АЗС знову знизилася, в результаті чого середні ціни на АЗС України відступили на 2-3 коп/л (бензин і дизель) і на 4 коп./л. подешевшав преміальний «п’ятий». Про це повідомляє «Консалтингова група А-95».

Зниження по мережах становить 15-40 коп/л. Серед великих операторів відступили: Marshal, «БРСМ-Нафта», «Роснефть» і UPG. У регіонах також ціни відкотилися. Зокрема, на зниження пішли столична KLO, східноукраїнська «Паралель», «Народна», донецька «Артеміда» і рівненський «Олас».

Ці зміни призвели до зниження середніх роздрібних цін. Бензини А-92 (16,89 грн/л) і А-95 (17,17 грн/л) подешевшали на 2 коп /л. Дизель (16,91 грн/л) подешевшав ще на 3 коп /л. Преміальні марки «п’ятого» (17,82 грн/л) подешевшали на 4 коп./л.

Нагадаємо, що цього тижня почалося зниження вартості палива на АЗС, першими ціни почали опускати ОККО, WOG та SOCAR. Напередодні ціни знизилися в мережі групи «Приват» і у більшості великих операторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Рейтинг популярності матеріалу «Ціни на українських заправках у четвер продовжили зниження - на 2-4 коп» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua