Рада в першому читанні прийняла закон про дерегуляцію бізнесу


Рада в першому читанні прийняла закон про дерегуляцію бізнесу

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції).

За даний проект закону, зареєстрований під №1580, у першому читанні на засіданні парламенту в четвер проголосували 266 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту закону, який представляв міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, його метою є дерегуляція господарської діяльності, що дозволить Україні піднятися в рейтингу Doing Business.

“Пропонується привести законодавство в окремих сферах у відповідність із законодавством ЄС, а саме в агропромисловому комплексі (стимулювання раціонального використання сільськогосподарських земель і спрощення орендних відносин), при веденні господарської діяльності при виробництві та обігу органічної сільгосппродукції, а також при проведенні розвідувальних робіт, при роботі з об’єктами трубопровідного транспорту, спорудженні нафтових і газових свердловин “, – йдеться в пояснювальній записці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Рада в першому читанні прийняла закон про дерегуляцію бізнесу» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua